DÖNKART

Dönkartlarda, genel olarak karton ya da kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Dönkart üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Daha sağlam bir görünüme sahip olması istendiği takdirde kuşe kağıt mukavva ya da fotoblok, foreks malzemeye sınavabilir. Dönkart uygulama alanına bağlı olarak farklı ebatlarda imal edilir. Özel kesimler dönkartın dikkat çekmesini kolaylaştırır. Dönkart tek taraflı baskı uygulanırken, uygulama yeri ve şekline göre arkalı önlü (çift taraflı) dönkart baskısı yapılabilir.
Dönkart için kağıt özellikleri; 200 gr. ile 400 gr. karton, amerikan bristol kullanılabilir.
Dönkart çeşitlerimiz;Promosyon Dönkartları, Gıda Dönkartları, Tanıtım Dönkartları, Yön Dönkartları çeşitlerimiz vardır. Dönkart son kullanıcıya ilk göz temasını sağlayan etkili bir tanıtım malzemesidir. Dönkart bir ürünle ilgili bilgileri fiyatı gibi ürünün ayrı ayrı tanıtımlarını da sağlayabilir. Dönkartta genel olarak ürünlerin profesyonel fotoğrafları ya da etkili bir sloganı, satışa destek olacak bilgiler yer alabilir

İstanbul Basım Merkezi 10 yıllık tecrübesiyle,
Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde son teknoloji ofset makina ve mücellit parkuru ile siz değerli müşterilerimizin dönkart işlerinde en uygun çözümler üretiyor.
"Dönkart basımına karar vermeden önce İstanbul Basım Merkezinden mutlaka fiyat teklifi alınız."
Not: Dönkartlar en az 500 adet yapılmaktadır.