KARTON ÇANTA

karton çanta

Karton Çanta ofset basımından sonra uygulanacak olan işler sırasıyla; mücellit, selefon kaplama, pilyaj, özel kesim son olarak ip veya kurdela takılır. Karton çanta üretimi yaptığımız firmalar damat twen, gizia, monica ricci, koton, istanbul üniversitesi, epengle, südpack, gezer terlik, la gazetta gibi birçok firma için karton poşet üretmeye devam ediyoruz.
Karton çanta üzerine uygulanan işlemler; altın varak baskı, gümüş yaldız baskı, lak baskısı, gofre kabartma basımı, mat selefon, parlak selefon işlemleri yapılır.
Karton çantada kullanılan kağıt çeşitleri; 200 gr. ile 350 gr. kuşe kağıt, amerikan bristol veya kraft kağıt kullanılabilir.
Karton çanta çeşitleri; Mağaza Karton Çantası, Takım Elbise Karton Çantaları, Hediyelik Eşya Karton Çantası, Bijuteri Karton Çantaları, Fuar ve Tanıtım Çantaları, Otel Karton Çantaları, Pastane Karton Çantaları, Hastane Karton Çantaları, Kraft Karton Çanta, Hediyelik Karton Çanta, Hastane Film Karton Çantası, İpli Karton Çanta, Kurdeleli Karton Çanta çeşitlerimiz vardır.
İstanbul Basım Merkezi 10 yıllık tecrübesiyle,
Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde yeni teknoloji ofset makina ve mücellit parkuru ile siz değerli müşterilerimizin karton çanta işlerinde en uygun çözümler üretiyor.
" Karton Çanta basımına karar vermeden önce İstanbul Basım Merkezinden mutlaka fiyat teklifi isteyiniz."
Not: Karton Çanta üretimi en az 500 adet yapılmaktadır.