KARTON ETİKET

Karton Etiket

Karton Etiket ofset basımından sonra uygulanacak olan işler sırasıyla; mücellit, selefon kaplama, pilyaj, özel kesim son olarak ip veya kurdela takılır.
Karton Etiket üzerine uygulanacak işlemler; altın varak baskı, gümüş yaldız baskı, lak baskısı, gofre kabartma basımı yapılır.
Karton Etiket için kağıt özellikleri; 200 gr. ile 350 gr. kuşe kağıt, amerikan bristol veya kraft kağıt kullanılabilir. Karton Etikette selefon uygulaması isteğe bağlı olarak yapılmaktadır.
Karton Etiket çeşitlerimiz; Takım Elbise Karton Etiketi, Hediyelik Eşya Karton Etiketi, Bijuteri Karton Etiketi, Fuar ve Tanıtım Etiketleri, Çorap Etiketi, Kraft Karton Etiket, İç Çamaşır Etiketi, Hediyelik Eşya Etiketi, Kazak Etiketi, Boxer Etiketi, Gömlek Etiketi, Pantalon Etiketi, Triko Etiketi çanta çeşitlerimiz vardır. İstanbul Basım Merkezi 10 yıllık tecrübesiyle, Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde son teknoloji ofset makina ve mücellit parkuru ile siz değerli müşterilerimizin karton etiket işlerinde en uygun çözümler üretiyor. Karton Etiket basımına karar vermeden önce İstanbul Basım Merkezinden mutlaka fiyat teklifi alınız.
Not: Karton Etiket en az 1000 adet yapılmaktadır.