KOZMETİK KUTUSU

Kozmetik kutusu ofset basımından sonra uygulanacak olan işler sırasıyla; üzerine altın varak baskı, gümüş yaldız baskı, kısmi lak uygulaması, gofre kabartma basımı uygulamalar yapılır.
Kozmetik kutusu üzerine uygulanacak işlemler; altın varak baskı, gümüş yaldız baskı, lak baskısı, gofre kabartma basımı yapılır.
Kozmetik kutusu için kağıt özellikleri; 200 gr. ile 400 gr. kuşe kağıt, amerikan bristol kağıt fantazi kağıt kullanılabilir. Ürün Kutusunda mat veya parlak selefon uygulaması isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Her ebatta özel tasarım ürün kutusu imalatımız vardır.
Kozmetik kutusu çeşitlerimiz; kozmetik parfüm kutusu, kozmetik sprey kutusu, kozmetik sabun kutusu, kozmetik ruj kutusu, kozmetik kutusu, kozmetik hediye kutusu çeşitlerimiz vardır.

İstanbul Basım Merkezi 10 yıllık tecrübesiyle,
Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde son teknoloji ofset makina ve mücellit parkuru ile siz değerli müşterilerimizin kozmetik kutusu işlerinde en uygun çözümler üretiyor.
"Kozmetik kutusu basımına karar vermeden önce İstanbul Basım Merkezinden mutlaka fiyat teklifi alınız."
Not: Kozmetik kutusu en az 1000 adet yapılmaktadır.

kozmetik kutusu, hediyelik eşya kutusu, ürün kutusu, çekmeceli kutu, katalog kutuları, iç çamaşır kutusu, eşarp kutusu, ilaç kutusu,